ورکشاپ ایرلاین مجازی

ایرلاین مجازی بالراد

جدول زمان بندی

نام ورکشاپ: استیج ایرلاین مجازیتاریخ شروع: باتوجه به تکمیل ظرفیتمدت زمان: 10 ساعت تئوری و 5 ساعت عملیهزینه کل: 820،000 تومان

شبیه ساز پرواز و یا همان Flight Simulator یک برنامه ی نرم افزاری دقیق و واقعی است که دارای تمامی کشورهای جهان – شهرها – فرودگاه ها و انواع هواپیماهای مسافربری و جنگنده و همچنین دارای انواع بالگردها می باشد.

.تمامی هواپیماها در شبیه ساز پرواز از نظر کابین خلبان به صورت دقیق و حرفه ایی طراحی شده اند به  طوریکه چنانچه دو عکس واقعی و شبیه سازی شده را در کنار یکدیگر قرار دهید مشاهده خواهید کرد که تمامی سیستم های شبیه سازی شده همانند واقعیت می باشند.

.شرکت بالراد با راه اندازی یک ایرلاین مجازی قصد دارد علاقه مندان صنعت شبیه ساز پرواز را در یک دوره آموزی در ایرلاین خود مشغول به فعالیت نماید.

ویژگی ها:

  • ثبت پروازها در شبکه جهانی و لاگبوک داخلی شرکت
  • پرواز آنلاین در تمام فرودگاه های جهان همراه با مکالمات واقعی و زنده
  • پرواز اصولی و دقیق در محل کار یا منزل پشت سیستم کامپیوتر
  • برگزاری آزمون برای دریافت هر تایپ در هر مرحله انجام می گیرد

شرکت بالراد در نظر دارد از علاقه مندان و خلبانان محترم شبیه ساز دعوت به عضویت در ایرلاین نماید.ایرلاین بالراد دارای سرور تیم اسپیک اختصاصی،واحد دیسپچ،بریفینگ پرواز و سایت و کلاینت ثبت پرواز اختصاصی می باشد که عزیزان می توانند عضو شوند.
لازم به ذکر است خلبانان برای دسترسی به تایپ ها در ابتدا باید آزمون دهند و پس از تایید می توانند در ایرلاین با تایپ مورد نظر پرواز کنند.برای تمامی خلبانان قبل از پرواز جلسه بریفینگ برگذار خواهد شد تا کیفیت پرواز های بالاتری داشته باشند و همچنین تور های پروازی و پرواز گروهی نیز انجام خواهد شد.
به دلیل پشتیبانی کلاینت پروازی این شرکت از شبکه های جهانی ایوائو در تمامی پرواز ها به صورت کامل پشتیبانی ATC را خلبانان از طرف کنترلر های ایرلاین مجازی بالراد دارند.

همچنین کسانی که می خواهند به تازگی به شبیه ساز پرواز بپیوندند و پرواز را یاد بگیرند نیز به صورت کامل آموزش می دهیم و این شرکت پکیج هایی به همراه آزمون هایی را برای این عزیزان تهیه نموده است.

پکیج آموزشی :

  • 10 ساعت تئوری (مکالمه، اینسترومنت، استراکچر، poh هواپیما) آنلاین
  • 5 ساعت عملی با شبیه ساز پرواز در دفتر تهران

و اما فرم ثبت نام ایرلاین مجازی